İçeriğe geç

🚚 TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO

💳 VADE FARKSIZ 3 TAKSİT KAMPANYASI

↩️ 14 GÜN ÜCRETSİZ İADE GARANTİSİ

Dikdörtgen Halılar

Koleksiyon Hakkında

Dikdörtgen Halılar, Halinet'in 7/24 hizmet veren e-mağazasında en uygun fiyatlarla, hızlı kargo ve 14 günde değişim garantisi ile sunulmaktadır. Bu sayfada dikdörtgen halılar koleksiyonuna ait tüm halı modellerini, ölçüleri (80x150 cm'den 200x290 cm'ye), renk seçeneklerini ve özelliklerini bulabilirsiniz.

Hangi Halı Bu Koleksiyonda?

  • Modern Modeller
  • Klasik Modeller
  • Vintage Modeller
  • Shaggy Modeller
Özellik Açıklama
Koleksiyon Dikdörtgen Halılar
Stil Karma — Modern/Klasik/Vintage
Materyal Polyester / Polipropilen
Özellikler Standart dokuma
Ölçüler 80x150 - 200x290 cm
Kargo 1-3 iş günü
Garanti 12 ay üretici garantisi

Hangi Mekânlara Uygundur?

Dikdörtgen Halılar koleksiyonundaki halılar; salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak, antre ve hol başta olmak üzere pek çok mekâna uygundur. Mekânınızdaki halı boyutunu seçerken oda eninizden her iki yandan yaklaşık 30-50 cm boşluk kalacak şekilde ölçü almanızı öneririz. Açık renk halılar küçük mekânları ferah gösterirken; koyu tonlar daha kapalı, sıcak bir hava verir.

Bakım & Yıkama

  • Haftada en az 1 kez elektrikli süpürge ile temizleyin.
  • Sıvı lekeleri hemen kuru bezle emdirin.
  • 6 ayda bir profesyonel halı yıkamadan geçirin.
  • Mobilya altına halı altı pedi (kaymaz) koyun.

Sık Sorulan Sorular

Dikdörtgen Halılar koleksiyonundaki halılar makinada yıkanabilir mi?

Koleksiyondaki ürünlerin yıkanabilir olup olmadığı ürün detayında belirtilir. Yıkanabilir etiketli ürünler 30°C hassas programda makinada yıkanabilir.

Dikdörtgen Halılar koleksiyonu kaç farklı ölçüde sunulur?

Standart olarak 80x150, 100x200, 120x180, 160x230, 200x290 cm ölçüleri stokta yer alır; bazı modellerde yolluk ve daire ölçüler de mevcuttur.

Kargo süresi ve iade koşulları nedir?

Türkiye'nin her yerine 1-3 iş günü içinde kargo ile teslimat yapılır. 14 gün koşulsuz iade hakkınız bulunur.

Dikdörtgen Halılar ürünlerinde garanti var mı?

Tüm Halinet ürünleri üretici garantilidir; üretim hatalarına karşı 12 ay garantilidir.

İlgili Koleksiyonlar & Rehberler

İlgili koleksiyonlar:

Faydalı rehberler:

14714 ürün

Kırmızı Anadolu Eskitme Geometrik Yün Halı 156x275 - Özel Seri

Kırmızı Siyah Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 156x275 cm

Normal fiyat 11.300,00₺
İndirimli fiyat 11.300,00₺ Normal fiyat 22.700,00₺
Antrasit Beyaz Anadolu Eskitme Madalyonlu Yün Halı 200x315 - Özel Seri

Bordo Siyah Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 6 m² 200x315 cm

Normal fiyat 16.600,00₺
İndirimli fiyat 16.600,00₺ Normal fiyat 33.300,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Geometrik Yün Halı 174x277 - Özel Seri

Bordo Beyaz Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 174x277 cm

Normal fiyat 12.700,00₺
İndirimli fiyat 12.700,00₺ Normal fiyat 25.500,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Madalyonlu Yün Halı 175x268 - Özel Seri

Kırmızı Bej Eskitme Çiçekli Salon Halısı - Yün El Dokuma 175x268 cm

Normal fiyat 12.400,00₺
İndirimli fiyat 12.400,00₺ Normal fiyat 24.800,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Yün Halı 151x302 - Özel Seri

Kırmızı Bordo Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 151x302 cm

Normal fiyat 12.000,00₺
İndirimli fiyat 12.000,00₺ Normal fiyat 24.100,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Yün Halı 156x285 - Özel Seri

Bordo Kırmızı Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 156x285 cm

Normal fiyat 11.700,00₺
İndirimli fiyat 11.700,00₺ Normal fiyat 23.500,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Klasik Yün Halı 175x274 - Özel Seri

Kırmızı Pembe Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 175x274 cm

Normal fiyat 12.700,00₺
İndirimli fiyat 12.700,00₺ Normal fiyat 25.400,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Geometrik Yün Halı 156x276 - Özel Seri

Kırmızı Bordo Eskitme Salon Halısı - Yün 156x276 cm

Normal fiyat 11.400,00₺
İndirimli fiyat 11.400,00₺ Normal fiyat 22.800,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Çiçekli Yün Halı 172x275 - Özel Seri

Kırmızı Beyaz Eskitme Salon Halısı - Yün 172x275 cm

Normal fiyat 12.500,00₺
İndirimli fiyat 12.500,00₺ Normal fiyat 25.000,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Modern Yün Halı 203x310 - Özel Seri

Kırmızı Bej Eskitme Yatak Odası Halısı - Yün El Dokuma 6 m² 203x310 cm

Normal fiyat 16.600,00₺
İndirimli fiyat 16.600,00₺ Normal fiyat 33.300,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Klasik Yün Halı 150x263 - Özel Seri

Kırmızı Bej Klasik Yatak Odası Halısı - Yün 150x263 cm

Normal fiyat 10.400,00₺
İndirimli fiyat 10.400,00₺ Normal fiyat 20.900,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Geometrik Yün Halı 164x257 - Özel Seri

Kırmızı Bordo Eskitme Çiçekli Yatak Odası Halısı - Yün El Dokuma 164x257 cm

Normal fiyat 11.100,00₺
İndirimli fiyat 11.100,00₺ Normal fiyat 22.300,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Yün Halı 145x260 - Özel Seri

Bordo Krem Eskitme Salon Halısı - Yün 145x260 cm

Normal fiyat 9.900,00₺
İndirimli fiyat 9.900,00₺ Normal fiyat 19.900,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Geometrik Yün Halı 149x258 - Özel Seri

Kırmızı Mavi Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 149x258 cm

Normal fiyat 10.100,00₺
İndirimli fiyat 10.100,00₺ Normal fiyat 20.300,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Geometrik Yün Halı 155x275 - Özel Seri

Kırmızı Pembe Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 155x275 cm

Normal fiyat 11.200,00₺
İndirimli fiyat 11.200,00₺ Normal fiyat 22.500,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Geometrik Yün Halı 166x305 - Özel Seri

Kırmızı Bordo Eskitme Salon Halısı - 166x305 cm

Normal fiyat 13.400,00₺
İndirimli fiyat 13.400,00₺ Normal fiyat 26.800,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Çiçekli Yün Halı 153x250 - Özel Seri

Kırmızı Mavi Eskitme Salon Halısı - El Dokuma 153x250 cm

Normal fiyat 10.100,00₺
İndirimli fiyat 10.100,00₺ Normal fiyat 20.200,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Çiçekli Yün Halı 172x299 - Özel Seri

Kırmızı Pembe Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 172x299 cm

Normal fiyat 13.600,00₺
İndirimli fiyat 13.600,00₺ Normal fiyat 27.200,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Çiçekli Yün Halı 155x266 - Özel Seri

Kırmızı Mavi Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 155x266 cm

Normal fiyat 10.900,00₺
İndirimli fiyat 10.900,00₺ Normal fiyat 21.800,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Yün Halı 112x210 - Özel Seri

Bordo Beyaz Eskitme Salon Halısı - Yün 112x210 cm

Normal fiyat 6.200,00₺
İndirimli fiyat 6.200,00₺ Normal fiyat 12.400,00₺
Beyaz Krem Anadolu Eskitme Yün Halı 161x268 - Özel Seri

Kırmızı Pembe Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 161x268 cm

Normal fiyat 11.400,00₺
İndirimli fiyat 11.400,00₺ Normal fiyat 22.800,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Yün Halı 166x263 - Özel Seri

Kırmızı Krem Eskitme Salon Halısı - Yün 166x263 cm

Normal fiyat 11.500,00₺
İndirimli fiyat 11.500,00₺ Normal fiyat 23.100,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Klasik Yün Halı 151x262 - Özel Seri

Kırmızı Bej Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 151x262 cm

Normal fiyat 10.400,00₺
İndirimli fiyat 10.400,00₺ Normal fiyat 20.900,00₺
Kırmızı Anadolu Eskitme Geometrik Yün Halı 162x262 - Özel Seri

Kırmızı Bej Eskitme Salon Halısı - 162x262 cm

Normal fiyat 11.200,00₺
İndirimli fiyat 11.200,00₺ Normal fiyat 22.400,00₺

Sadelikten Zarafete: Dikdörtgen Halılarla Ev Dekorasyonunuza Yeni Bir Bakış

Ev dekorasyonunuza zarif bir düzen ve sıcak bir atmosfer katmanın en keskin yolu mu arıyorsunuz? Dikdörtgen halılar, sade ve düz hatlarıyla odanıza şıklık katarak, zemini güzelleştirmenin mükemmel bir yolunu sunar.

Net ve Düzenli Çizgiler:
Dikdörtgen halılar, odanıza düzenli ve net çizgilerle düzen getirir. Mobilyalarınıza uyum sağlar ve odanızın genel tasarımına zarif bir katkıda bulunur. Sade ve düz hatlarıyla, odanızın atmosferini dengeleyerek şıklık ve sadelik arasında mükemmel bir denge kurar.

Çeşitli Boyut Seçenekleri:
Dikdörtgen halılar, çeşitli boyutlarda gelir, bu da odanızın ölçülerine uygun seçenekler sunar. Oturma odası, yatak odası, çalışma alanı veya koridor gibi farklı alanlara özel olarak seçilebilen dikdörtgen halılar, her odanın ihtiyaçlarına cevap verir.

Renk ve Desen Zenginliği:
Dikdörtgen halılar, geniş bir renk paleti ve desen çeşitliliği sunar. Nötr tonlardan cesur renklere ve geleneksel desenlerden modern çizgilere kadar çeşitli seçeneklerle evinizi kişiselleştirmenin tam zamanı. Her tarza uygun renk ve deseni seçerek odanızı özgünleştirin.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Dikdörtgen Halılar


Dikdörtgen halılar genellikle yoğun trafiğe dayanıklı malzemelerden üretilir. Bu özellik, odanızda sıkça kullanılan alanlarda dahi uzun ömürlü bir performans sunar. Ayrıca, kolay temizlenme özellikleriyle pratik bir kullanım sağlar.

Dikdörtgen halılar, sadelikten vazgeçmeden şıklığı ve düzeni bir araya getirmenin en etkili yollarından biridir. Net çizgileri, geniş renk ve desen seçenekleriyle dikdörtgen halılar, ev dekorasyonunuzun anahtar unsurlarından biri olabilir. Şimdi odalarınıza düzen ve zarafet katmanın zamanı geldi!