İçeriğe geç

🚚 TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO

💳 VADE FARKSIZ 3 TAKSİT KAMPANYASI

↩️ 14 GÜN ÜCRETSİZ İADE GARANTİSİ

Kare Halılar

Koleksiyon Hakkında

Kare Halılar, Halinet'in 7/24 hizmet veren e-mağazasında en uygun fiyatlarla, hızlı kargo ve 14 günde değişim garantisi ile sunulmaktadır. Bu sayfada kare halılar koleksiyonuna ait tüm halı modellerini, ölçüleri (80x150 cm'den 200x290 cm'ye), renk seçeneklerini ve özelliklerini bulabilirsiniz.

Hangi Halı Bu Koleksiyonda?

  • Modern Modeller
  • Klasik Modeller
  • Vintage Modeller
  • Shaggy Modeller
Özellik Açıklama
Koleksiyon Kare Halılar
Stil Karma — Modern/Klasik/Vintage
Materyal Polyester / Polipropilen
Özellikler Standart dokuma
Ölçüler 80x150 - 200x290 cm
Kargo 1-3 iş günü
Garanti 12 ay üretici garantisi

Hangi Mekânlara Uygundur?

Kare Halılar koleksiyonundaki halılar; salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak, antre ve hol başta olmak üzere pek çok mekâna uygundur. Mekânınızdaki halı boyutunu seçerken oda eninizden her iki yandan yaklaşık 30-50 cm boşluk kalacak şekilde ölçü almanızı öneririz. Açık renk halılar küçük mekânları ferah gösterirken; koyu tonlar daha kapalı, sıcak bir hava verir.

Bakım & Yıkama

  • Haftada en az 1 kez elektrikli süpürge ile temizleyin.
  • Sıvı lekeleri hemen kuru bezle emdirin.
  • 6 ayda bir profesyonel halı yıkamadan geçirin.
  • Mobilya altına halı altı pedi (kaymaz) koyun.

Sık Sorulan Sorular

Kare Halılar koleksiyonundaki halılar makinada yıkanabilir mi?

Koleksiyondaki ürünlerin yıkanabilir olup olmadığı ürün detayında belirtilir. Yıkanabilir etiketli ürünler 30°C hassas programda makinada yıkanabilir.

Kare Halılar koleksiyonu kaç farklı ölçüde sunulur?

Standart olarak 80x150, 100x200, 120x180, 160x230, 200x290 cm ölçüleri stokta yer alır; bazı modellerde yolluk ve daire ölçüler de mevcuttur.

Kargo süresi ve iade koşulları nedir?

Türkiye'nin her yerine 1-3 iş günü içinde kargo ile teslimat yapılır. 14 gün koşulsuz iade hakkınız bulunur.

Kare Halılar ürünlerinde garanti var mı?

Tüm Halinet ürünleri üretici garantilidir; üretim hatalarına karşı 12 ay garantilidir.

İlgili Koleksiyonlar & Rehberler

İlgili koleksiyonlar:

Faydalı rehberler:

3951 ürün

Beyaz Krem Geometrik Modern Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Krem Kırmızı Modern Geometrik Salon Halısı - Pamuk

Normal fiyat 3.800,00₺
İndirimli fiyat 3.800,00₺ Normal fiyat 5.092,00₺
Beyaz Krem Düz Geometrik Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Ekru Krem Bohem Geometrik Salon Halısı - Pamuk Makine Dokuma

Normal fiyat 3.000,00₺
İndirimli fiyat 3.000,00₺ Normal fiyat 4.020,00₺
Antrasit Gri Dokulu Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu
Videolu Ürün

Siyah Beyaz Eskitme Geometrik Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Kırmızı Damalı Geometrik Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu
Videolu Ürün

Siyah Kırmızı Etnik Patchwork Mutfak Halısı - Polyester Dijital Baskı

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Antrasit Beyaz Bordürlü Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu
Videolu Ürün

Gri Siyah Modern Salon Halısı HLN1582 - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gri Figürlü Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Pembe Gri Çocuk Odası Halısı - Polyester Dijital Baskı

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Beyaz Gri Geometrik Hasır Triko Halı - Toz Vermez

Gri Beyaz Modern Geometrik Salon Halısı - Pamuk Makine Dokuma

Normal fiyat 2.200,00₺
İndirimli fiyat 2.200,00₺ Normal fiyat 2.948,00₺
Ekru Gri Bohem Bordürlü Halı - Toz Vermez

Gri Açık Gri Modern Salon Halısı - Akrilik

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.876,00₺
Antrasit Dokulu Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu
Videolu Ürün

Antrasit Gri Modern Salon Halısı Geometrik - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Beyaz Gri Eskitme Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Koyu Gri Eskitme Salon Halısı Lekeli - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Beyaz Mavi Bordürlü Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Koyu Mavi Modern Geometrik Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Bohem Dekoratif Jüt Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Kahverengi Salon Halısı

Normal fiyat 6.200,00₺
İndirimli fiyat 6.200,00₺ Normal fiyat 8.308,00₺
Gri Mavi Dokulu Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu
Videolu Ürün

Antrasit Açık Gri Eskitme Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Beyaz Dokulu Düz Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Krem Modern Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 2.700,00₺
İndirimli fiyat 2.700,00₺ Normal fiyat 3.600,00₺
Krem Geometrik Minimalist Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Krem Açık Gri Modern Geometrik Salon Halısı - Akrilik Makine Dokuma

Normal fiyat 3.600,00₺
İndirimli fiyat 3.600,00₺ Normal fiyat 4.800,00₺
Geometrik Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu
Videolu Ürün

Bordo Turuncu Bohem Etnik Geometrik Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Beyaz Krem Dokulu Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu
Videolu Ürün

Krem Kahverengi Modern Salon Halısı Soyut - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Figürlü Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Mavi Yeşil Çocuk Odası Halısı - Polyester Dijital Baskı

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gri Geometrik Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Gri Mor Eskitme Geometrik Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Beyaz Gri Figürlü Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Krem Pembe Figürlü Çocuk Odası Halısı - Polyester Dijital Baskı

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Antrasit Mavi Modern Soyut Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Lacivert Mavi Eskitme Salon Halısı

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Beyaz Gri Dokulu Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu
Videolu Ürün

Beyaz Gri Modern Salon Halısı Çizgili - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Vizon Dokulu Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu
Videolu Ürün

Kahverengi Bej Eskitme Salon Halısı HLN1754 - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Bej Krem Klasik Madalyonlu Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu
Videolu Ürün

Krem Mavi Eskitme Salon Halısı Madalyonlu ve bordürlü - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺

Geometrik Şıklık: Kare Halılarla Alanlarınıza Özgünlük Katın!


Ev dekorasyonunuzda minimalizm ve düzen arayışındaysanız, kare halılar, estetik tasarımları ve düzenli yapılarıyla öne çıkan mükemmel bir seçenektir. Kare halılar, odalarınıza modern bir dokunuş eklerken aynı zamanda geometrik şıklığıyla mekanınızı özgün kılar.

Düzen ve Simetri:
Kare halılar, odanızdaki düzeni ve simetriyi vurgulayan mükemmel bir seçenektir. Net kenarları ve düzenli formuyla, mobilyalarınızla uyum sağlar ve odanızın genel düzenini tamamlar. Mobilya düzenlemesi konusunda esneklik sunan kare halılar, odanıza denge ve düzen getirir.

Modern Desen Seçenekleri:
Kare halılar, modern desenleriyle dikkat çeker. Geometrik desenler, soyut şekiller veya sade çizgiler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu halılar, odanıza göz alıcı bir dokunuş eklerken aynı zamanda modern ve çağdaş bir atmosfer oluşturmanın harika bir yolunu sunar.

Kare Halılar İçin Renk Paleti ve Kontrast:


Kare halılar, geniş renk paletleri ve kontrast seçenekleri ile ev dekorasyonunuza çeşitlilik katar. Nötr tonlardan cesur renklere kadar geniş bir yelpazede renk seçenekleri sunar. Mobilyalarınızla uyum sağlamak veya odanıza enerji katmak için renk seçeneklerini özgürce keşfedin.

Kare Halılar Dayanıklı ve Bakımı Kolaydır:


Kare halılar, yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sunar. Yoğun trafikli alanlara dayanıklılık gösterir ve kolay temizlenme özellikleri ile pratik bir kullanım sağlar. Bu halılar, hem dayanıklılık hem de estetik açıdan mükemmel bir denge sunar.

Kare halılar, odalarınıza geometrik düzen ve modern şıklık katmanın ideal bir yoludur. Düzenli formu, modern desenleri ve geniş renk seçenekleri ile kare halılar, ev dekorasyonunuza benzersiz bir karakter katar. Şimdi alanlarınıza özgünlük ve düzen katmanın tam zamanı!