İçeriğe geç

🚚 TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO

💳 VADE FARKSIZ 3 TAKSİT KAMPANYASI

↩️ 14 GÜN ÜCRETSİZ İADE GARANTİSİ

Kare Halılar

Koleksiyon Hakkında

Kare Halılar, Halinet'in 7/24 hizmet veren e-mağazasında en uygun fiyatlarla, hızlı kargo ve 14 günde değişim garantisi ile sunulmaktadır. Bu sayfada kare halılar koleksiyonuna ait tüm halı modellerini, ölçüleri (80x150 cm'den 200x290 cm'ye), renk seçeneklerini ve özelliklerini bulabilirsiniz.

Hangi Halı Bu Koleksiyonda?

  • Modern Modeller
  • Klasik Modeller
  • Vintage Modeller
  • Shaggy Modeller
Özellik Açıklama
Koleksiyon Kare Halılar
Stil Karma — Modern/Klasik/Vintage
Materyal Polyester / Polipropilen
Özellikler Standart dokuma
Ölçüler 80x150 - 200x290 cm
Kargo 1-3 iş günü
Garanti 12 ay üretici garantisi

Hangi Mekânlara Uygundur?

Kare Halılar koleksiyonundaki halılar; salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak, antre ve hol başta olmak üzere pek çok mekâna uygundur. Mekânınızdaki halı boyutunu seçerken oda eninizden her iki yandan yaklaşık 30-50 cm boşluk kalacak şekilde ölçü almanızı öneririz. Açık renk halılar küçük mekânları ferah gösterirken; koyu tonlar daha kapalı, sıcak bir hava verir.

Bakım & Yıkama

  • Haftada en az 1 kez elektrikli süpürge ile temizleyin.
  • Sıvı lekeleri hemen kuru bezle emdirin.
  • 6 ayda bir profesyonel halı yıkamadan geçirin.
  • Mobilya altına halı altı pedi (kaymaz) koyun.

Sık Sorulan Sorular

Kare Halılar koleksiyonundaki halılar makinada yıkanabilir mi?

Koleksiyondaki ürünlerin yıkanabilir olup olmadığı ürün detayında belirtilir. Yıkanabilir etiketli ürünler 30°C hassas programda makinada yıkanabilir.

Kare Halılar koleksiyonu kaç farklı ölçüde sunulur?

Standart olarak 80x150, 100x200, 120x180, 160x230, 200x290 cm ölçüleri stokta yer alır; bazı modellerde yolluk ve daire ölçüler de mevcuttur.

Kargo süresi ve iade koşulları nedir?

Türkiye'nin her yerine 1-3 iş günü içinde kargo ile teslimat yapılır. 14 gün koşulsuz iade hakkınız bulunur.

Kare Halılar ürünlerinde garanti var mı?

Tüm Halinet ürünleri üretici garantilidir; üretim hatalarına karşı 12 ay garantilidir.

İlgili Koleksiyonlar & Rehberler

İlgili koleksiyonlar:

Faydalı rehberler:

3951 ürün

Gri Mavi Düz Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Mavi Eskitme Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Beyaz Gri Eskitme Göbekli Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Mavi Eskitme Salon Halısı - Polyester Makine Dokuma

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Antrasit Beyaz Geometrik Göbekli Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Koyu Gri Eskitme Salon Halısı Geometrik - Polyester Makine Dokuma

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Beyaz Gri Modern Sade Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Beyaz Modern Salon Halısı 8105 - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Beyaz Gri Eskitme Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Koyu Gri Modern Çizgili Salon Halısı Soyut - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gri Krem Eskitme Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Koyu Gri Eskitme Salon Halısı Geometrik ve eskitme desenler - Polyester Makine Dokuma

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gri Krem Düz Eskitme Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Koyu Gri Modern Geometrik Salon Halısı Kareler ve çizgiler - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gri Krem Eskitme Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Krem Bej Eskitme Salon Halısı Eskitme - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gri Krem Düz Eskitme Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Bej Krem Modern Salon Halısı Soyut - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gold Gri Eskitme Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Gri Beyaz Modern Salon Halısı 6771 - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gri Krem Eskitme Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Koyu Gri Eskitme Salon Halısı 6751

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gri Vizon Eskitme Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Koyu Gri Eskitme Salon Halısı Soyut - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gri Krem Düz Eskitme Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Koyu Gri Eskitme Salon Halısı Eskitme - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gri Düz Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Bej Eskitme Geometrik Salon Halısı Üçgenler - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Antrasit Gri Eskitme Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Hardal Sarısı Siyah Eskitme Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Bej Gri Bordürlü Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Bej Gri Bej Modern Salon Halısı - Polyester Makine Dokuma

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Krem Vizon Bordürlü Eskitme Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Bej Açık Kahve Eskitme Salon Halısı Geometrik Çerçeve - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Antrasit Gri Bordürlü Eskitme Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Gri Açık Gri Eskitme Salon Halısı 9402 - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Krem Vizon Bordürlü Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Bej Gri Minimalist Geometrik Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Antrasit Gri Bordürlü Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Gri Açık Gri Modern Geometrik Salon Halısı Çizgili

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Antrasit Gri Bordürlü Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Gri Siyah Modern Geometrik Salon Halısı Çizgili - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gri Vizon Eskitme Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Koyu Gri Modern Salon Halısı Geometrik - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Gri Krem Bordürlü Eskitme Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Bej Açık Gri Eskitme Geometrik Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺
Antrasit Gri Bordürlü Modern Halı - Yıkanabilir - Kaymaz Taban - Pati Dostu

Açık Gri Koyu Gri Eskitme Geometrik Salon Halısı Geometrik çerçeve - Polyester

Normal fiyat 1.400,00₺
İndirimli fiyat 1.400,00₺ Normal fiyat 1.800,00₺

Geometrik Şıklık: Kare Halılarla Alanlarınıza Özgünlük Katın!


Ev dekorasyonunuzda minimalizm ve düzen arayışındaysanız, kare halılar, estetik tasarımları ve düzenli yapılarıyla öne çıkan mükemmel bir seçenektir. Kare halılar, odalarınıza modern bir dokunuş eklerken aynı zamanda geometrik şıklığıyla mekanınızı özgün kılar.

Düzen ve Simetri:
Kare halılar, odanızdaki düzeni ve simetriyi vurgulayan mükemmel bir seçenektir. Net kenarları ve düzenli formuyla, mobilyalarınızla uyum sağlar ve odanızın genel düzenini tamamlar. Mobilya düzenlemesi konusunda esneklik sunan kare halılar, odanıza denge ve düzen getirir.

Modern Desen Seçenekleri:
Kare halılar, modern desenleriyle dikkat çeker. Geometrik desenler, soyut şekiller veya sade çizgiler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu halılar, odanıza göz alıcı bir dokunuş eklerken aynı zamanda modern ve çağdaş bir atmosfer oluşturmanın harika bir yolunu sunar.

Kare Halılar İçin Renk Paleti ve Kontrast:


Kare halılar, geniş renk paletleri ve kontrast seçenekleri ile ev dekorasyonunuza çeşitlilik katar. Nötr tonlardan cesur renklere kadar geniş bir yelpazede renk seçenekleri sunar. Mobilyalarınızla uyum sağlamak veya odanıza enerji katmak için renk seçeneklerini özgürce keşfedin.

Kare Halılar Dayanıklı ve Bakımı Kolaydır:


Kare halılar, yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sunar. Yoğun trafikli alanlara dayanıklılık gösterir ve kolay temizlenme özellikleri ile pratik bir kullanım sağlar. Bu halılar, hem dayanıklılık hem de estetik açıdan mükemmel bir denge sunar.

Kare halılar, odalarınıza geometrik düzen ve modern şıklık katmanın ideal bir yoludur. Düzenli formu, modern desenleri ve geniş renk seçenekleri ile kare halılar, ev dekorasyonunuza benzersiz bir karakter katar. Şimdi alanlarınıza özgünlük ve düzen katmanın tam zamanı!