İçeriğe geç

🚚 TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO

💳 VADE FARKSIZ 3 TAKSİT KAMPANYASI

↩️ 14 GÜN ÜCRETSİZ İADE GARANTİSİ

Klasik Halılar

Koleksiyon Hakkında

Klasik Halılar, Halinet'in 7/24 hizmet veren e-mağazasında en uygun fiyatlarla, hızlı kargo ve 14 günde değişim garantisi ile sunulmaktadır. Bu sayfada klasik halılar koleksiyonuna ait tüm halı modellerini, ölçüleri (80x150 cm'den 200x290 cm'ye), renk seçeneklerini ve özelliklerini bulabilirsiniz.

  • Stil Seçenekleri: Klasik

Hangi Halı Bu Koleksiyonda?

  • Modern Modeller
  • Klasik Modeller
  • Vintage Modeller
  • Shaggy Modeller
Özellik Açıklama
Koleksiyon Klasik Halılar
Stil Klasik
Materyal Polyester / Polipropilen
Özellikler Standart dokuma
Ölçüler 80x150 - 200x290 cm
Kargo 1-3 iş günü
Garanti 12 ay üretici garantisi

Hangi Mekânlara Uygundur?

Klasik Halılar koleksiyonundaki halılar; salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak, antre ve hol başta olmak üzere pek çok mekâna uygundur. Mekânınızdaki halı boyutunu seçerken oda eninizden her iki yandan yaklaşık 30-50 cm boşluk kalacak şekilde ölçü almanızı öneririz. Açık renk halılar küçük mekânları ferah gösterirken; koyu tonlar daha kapalı, sıcak bir hava verir.

Bakım & Yıkama

  • Haftada en az 1 kez elektrikli süpürge ile temizleyin.
  • Sıvı lekeleri hemen kuru bezle emdirin.
  • 6 ayda bir profesyonel halı yıkamadan geçirin.
  • Mobilya altına halı altı pedi (kaymaz) koyun.

Sık Sorulan Sorular

Klasik Halılar koleksiyonundaki halılar makinada yıkanabilir mi?

Koleksiyondaki ürünlerin yıkanabilir olup olmadığı ürün detayında belirtilir. Yıkanabilir etiketli ürünler 30°C hassas programda makinada yıkanabilir.

Klasik Halılar koleksiyonu kaç farklı ölçüde sunulur?

Standart olarak 80x150, 100x200, 120x180, 160x230, 200x290 cm ölçüleri stokta yer alır; bazı modellerde yolluk ve daire ölçüler de mevcuttur.

Kargo süresi ve iade koşulları nedir?

Türkiye'nin her yerine 1-3 iş günü içinde kargo ile teslimat yapılır. 14 gün koşulsuz iade hakkınız bulunur.

Klasik Halılar ürünlerinde garanti var mı?

Tüm Halinet ürünleri üretici garantilidir; üretim hatalarına karşı 12 ay garantilidir.

İlgili Koleksiyonlar & Rehberler

İlgili koleksiyonlar:

Faydalı rehberler:

6032 ürün

Overdyed Vintage Kırmızı Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 115x216 Agacan

Somon Mavi Eskitme Yatak Odası Halısı - Yün El Dokuma 115x216 cm

Normal fiyat 12.200,00₺
İndirimli fiyat 12.200,00₺ Normal fiyat 24.500,00₺
Overdyed Vintage Kırmızı Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 116x196 Agacan

Kırmızı Bej Eskitme Yatak Odası Halısı - Yün El Dokuma 116x196 cm

Normal fiyat 11.200,00₺
İndirimli fiyat 11.200,00₺ Normal fiyat 22.400,00₺
Overdyed Vintage Kırmızı Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 111x202 Agacan

Kırmızı Mavi Eskitme Madalyonlu Salon Halısı - Yün El Dokuma 111x202 cm

Normal fiyat 11.000,00₺
İndirimli fiyat 11.000,00₺ Normal fiyat 22.100,00₺
Overdyed Vintage Kırmızı Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 120x197 Agacan

Turuncu Mavi Eskitme Yatak Odası Halısı - Yün El Dokuma 120x197 cm

Normal fiyat 11.600,00₺
İndirimli fiyat 11.600,00₺ Normal fiyat 23.300,00₺
Overdyed Vintage Kırmızı Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 115x202 Agacan

Kırmızı Bej Eskitme Madalyonlu Salon Halısı - Yün El Dokuma 115x202 cm

Normal fiyat 11.400,00₺
İndirimli fiyat 11.400,00₺ Normal fiyat 22.900,00₺
Overdyed Vintage Kırmızı Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 111x202 Agacan

Kiremit Bej Eskitme Yatak Odası Halısı - Yün El Dokuma 111x202 cm

Normal fiyat 11.000,00₺
İndirimli fiyat 11.000,00₺ Normal fiyat 22.100,00₺
Overdyed Vintage Kırmızı Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 117x198 Agacan

Kırmızı Mavi Eskitme Yatak Odası Halısı - Yün El Dokuma 117x198 cm

Normal fiyat 11.400,00₺
İndirimli fiyat 11.400,00₺ Normal fiyat 22.900,00₺
Overdyed Vintage Kırmızı Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 91x326 Agacan

Kırmızı Bej Eskitme Yolluk - Yün El Dokuma 91x326 cm

Normal fiyat 17.300,00₺
İndirimli fiyat 17.300,00₺ Normal fiyat 34.700,00₺
Overdyed Vintage Kırmızı Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 51x100 Agacan

Kırmızı Lacivert Yolluk - Yün El Dokuma 51x100 cm

Normal fiyat 3.600,00₺
İndirimli fiyat 3.600,00₺ Normal fiyat 7.200,00₺
Overdyed Vintage Kırmızı Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 151x263 Agacan

Kiremit Bej Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 151x263 cm

Normal fiyat 19.600,00₺
İndirimli fiyat 19.600,00₺ Normal fiyat 39.300,00₺
Overdyed Vintage Kırmızı Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 168x285 Agacan

Kırmızı Siyah Eskitme Yatak Odası Halısı - Yün El Dokuma 168x285 cm

Normal fiyat 23.700,00₺
İndirimli fiyat 23.700,00₺ Normal fiyat 47.400,00₺
Overdyed Vintage Mavi Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 226x332 Agacan

Gri-Yeşil Koyu Mavi Eskitme Madalyonlu Salon Halısı - Yün 226x332 cm

Normal fiyat 60.700,00₺
İndirimli fiyat 60.700,00₺ Normal fiyat 121.500,00₺
Overdyed Vintage Mavi Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 183x286 Agacan

Açık Mavi Koyu Kahve Eskitme Yatak Odası Halısı - Yün 183x286 cm

Normal fiyat 25.800,00₺
İndirimli fiyat 25.800,00₺ Normal fiyat 51.700,00₺
Overdyed Vintage Mavi Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 177x260 Agacan

Somon Mavi Eskitme Madalyonlu Salon Halısı - Yün 177x260 cm

Normal fiyat 22.700,00₺
İndirimli fiyat 22.700,00₺ Normal fiyat 45.500,00₺
Overdyed Vintage Mavi Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 169x263 Agacan

Açık Gri Kahverengi Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 169x263 cm

Normal fiyat 21.900,00₺
İndirimli fiyat 21.900,00₺ Normal fiyat 43.900,00₺
Overdyed Vintage Mavi Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 168x272 Agacan

Açık Gri Yeşil Eskitme Madalyonlu Salon Halısı - Yün El Dokuma 168x272 cm

Normal fiyat 22.600,00₺
İndirimli fiyat 22.600,00₺ Normal fiyat 45.200,00₺
Overdyed Vintage Mavi Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 206x307 Agacan

Açık Mavi Gri Eskitme Geometrik Salon Halısı - Yün El Dokuma 6 m² 206x307 cm

Normal fiyat 36.900,00₺
İndirimli fiyat 36.900,00₺ Normal fiyat 73.900,00₺
Overdyed Vintage Mavi Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 201x292 Agacan

Açık Gri Mavi Eskitme Salon Halısı - Yün El Dokuma 6 m² 201x292 cm

Normal fiyat 29.000,00₺
İndirimli fiyat 29.000,00₺ Normal fiyat 58.100,00₺
Overdyed Vintage Mavi Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 170x292 Agacan

Açık Mavi Kahverengi Eskitme Yatak Odası Halısı - Yün El Dokuma 170x292 cm

Normal fiyat 24.500,00₺
İndirimli fiyat 24.500,00₺ Normal fiyat 49.100,00₺
Overdyed Vintage Mavi Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 173x286 Agacan

Açık Yeşil Kırmızı Eskitme Madalyonlu Salon Halısı - Yün El Dokuma 173x286 cm

Normal fiyat 24.500,00₺
İndirimli fiyat 24.500,00₺ Normal fiyat 49.000,00₺
Overdyed Vintage Mavi Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 161x301 Agacan

Açık Mavi Koyu Gri Eskitme Yatak Odası Halısı - Yün El Dokuma 161x301 cm

Normal fiyat 24.000,00₺
İndirimli fiyat 24.000,00₺ Normal fiyat 48.000,00₺
Overdyed Vintage Mavi Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 160x270 Agacan

Açık Yeşil Kahverengi Klasik Çiçekli Yatak Odası Halısı - Yün 160x270 cm

Normal fiyat 21.300,00₺
İndirimli fiyat 21.300,00₺ Normal fiyat 42.700,00₺
Overdyed Vintage Mavi Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 174x294 Agacan

Açık Mavi Gri Eskitme Yatak Odası Halısı - Yün El Dokuma 174x294 cm

Normal fiyat 25.300,00₺
İndirimli fiyat 25.300,00₺ Normal fiyat 50.600,00₺
Overdyed Vintage Sarı Eskitme Pamuk Yün El Dokuma Halısı 154x266 Agacan

Sarı Kahverengi Eskitme Yatak Odası Halısı - Yün El Dokuma 154x266 cm

Normal fiyat 20.200,00₺
İndirimli fiyat 20.200,00₺ Normal fiyat 40.500,00₺

Zamanı Aşan Zarafet: Klasik Halılarla Evinize Dokunun


Evinizde zamansız bir şıklık ve sıcak bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, klasik halılar geleneksel ve zarif dokularıyla mükemmel bir tercihtir. Bu halılar, odanıza nostaljik bir atmosfer katarak, klasik estetiğin güzelliğini modern yaşamınıza taşımanın benzersiz bir yoludur.

Klasik Halılar İle Zarif Desenler ve Geleneksel Motifler Evinizde:


Klasik halılar, geleneksel desenleri ve zarif motifleriyle dikkat çeker. Bukle, floral, oriental veya geometrik desenler arasından seçim yapabilir ve odanıza klasik bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Bu halılar, geleneksel tasarımıyla mekanınıza sofistike bir hava katar.

Yüksek Kalite ve Usta İşçilik:
Klasik halılar genellikle yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve usta işçilikle dokunur. İnce detaylar, dikkatlice işlenmiş desenler ve dayanıklı yapıları, bu halıların uzun yıllar boyunca şıklıklarını korumalarını sağlar. Evinizde klasik bir doku yaratmanın kaliteli bir yolu.

Klasik Halılarda Zengin Renk Seçeneği:


Klasik halılar genellikle zengin renk paletleriyle gelir. Derin kırmızılar, altın tonları, yeşiller ve mavinin farklı tonları gibi renk seçenekleri, odanıza sıcaklık ve zenginlik katar. Bu renkler, klasik tasarımın sıcak ve davetkar atmosferini yaratmaya yardımcı olur.

Çeşitli Boyut ve Şekillerde:
Klasik halılar, farklı boyut ve şekillerde gelerek farklı alanlarda kullanılmaya uygundur. Büyük salonlardan küçük odalara, oval şekillerden dikdörtgenlere kadar çeşitli seçeneklerle odanızın ihtiyacına uygun bir klasik halı bulabilirsiniz.

Klasik halılar, evinize geleneksel bir zarafet ve zamanın aşılamayan bir estetik katmanın mükemmel bir yoludur. Geleneksel desenleri, yüksek kaliteyi ve zengin renk paletleriyle klasik halılar, ev dekorasyonunuzda eşsiz bir stil oluşturmanıza yardımcı olur. Şimdi evinizde klasik bir dokunuşa yer açma zamanı!