İçeriğe geç

🚚 TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO

💳 VADE FARKSIZ 3 TAKSİT KAMPANYASI

↩️ 14 GÜN ÜCRETSİZ İADE GARANTİSİ

Yuvarlak Halılar

Koleksiyon Hakkında

Yuvarlak Halılar, Halinet'in 7/24 hizmet veren e-mağazasında en uygun fiyatlarla, hızlı kargo ve 14 günde değişim garantisi ile sunulmaktadır. Bu sayfada yuvarlak halılar koleksiyonuna ait tüm halı modellerini, ölçüleri (80x150 cm'den 200x290 cm'ye), renk seçeneklerini ve özelliklerini bulabilirsiniz.

Hangi Halı Bu Koleksiyonda?

  • Modern Modeller
  • Klasik Modeller
  • Vintage Modeller
  • Shaggy Modeller
Özellik Açıklama
Koleksiyon Yuvarlak Halılar
Stil Karma — Modern/Klasik/Vintage
Materyal Polyester / Polipropilen
Özellikler Standart dokuma
Ölçüler 80x150 - 200x290 cm
Kargo 1-3 iş günü
Garanti 12 ay üretici garantisi

Hangi Mekânlara Uygundur?

Yuvarlak Halılar koleksiyonundaki halılar; salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak, antre ve hol başta olmak üzere pek çok mekâna uygundur. Mekânınızdaki halı boyutunu seçerken oda eninizden her iki yandan yaklaşık 30-50 cm boşluk kalacak şekilde ölçü almanızı öneririz. Açık renk halılar küçük mekânları ferah gösterirken; koyu tonlar daha kapalı, sıcak bir hava verir.

Bakım & Yıkama

  • Haftada en az 1 kez elektrikli süpürge ile temizleyin.
  • Sıvı lekeleri hemen kuru bezle emdirin.
  • 6 ayda bir profesyonel halı yıkamadan geçirin.
  • Mobilya altına halı altı pedi (kaymaz) koyun.

Sık Sorulan Sorular

Yuvarlak Halılar koleksiyonundaki halılar makinada yıkanabilir mi?

Koleksiyondaki ürünlerin yıkanabilir olup olmadığı ürün detayında belirtilir. Yıkanabilir etiketli ürünler 30°C hassas programda makinada yıkanabilir.

Yuvarlak Halılar koleksiyonu kaç farklı ölçüde sunulur?

Standart olarak 80x150, 100x200, 120x180, 160x230, 200x290 cm ölçüleri stokta yer alır; bazı modellerde yolluk ve daire ölçüler de mevcuttur.

Kargo süresi ve iade koşulları nedir?

Türkiye'nin her yerine 1-3 iş günü içinde kargo ile teslimat yapılır. 14 gün koşulsuz iade hakkınız bulunur.

Yuvarlak Halılar ürünlerinde garanti var mı?

Tüm Halinet ürünleri üretici garantilidir; üretim hatalarına karşı 12 ay garantilidir.

İlgili Koleksiyonlar & Rehberler

İlgili koleksiyonlar:

Faydalı rehberler:

3512 ürün

Krem Dokulu Geometrik Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Krem Modern Geometrik Salon Halısı Çizgili Üçgenler - Polyester

Normal fiyat 825,00₺
İndirimli fiyat 825,00₺ Normal fiyat 1.100,00₺
Gri Dokulu Geometrik Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Gri Modern Geometrik Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 825,00₺
İndirimli fiyat 825,00₺ Normal fiyat 1.100,00₺
Krem Dokulu Düz Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Pudra Krem Modern Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 1.050,00₺
İndirimli fiyat 1.050,00₺ Normal fiyat 1.400,00₺
Krem Dokulu Düz Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Açık Gri Bej Modern Çizgili Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 1.050,00₺
İndirimli fiyat 1.050,00₺ Normal fiyat 1.400,00₺
Gri Dokulu Düz Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Açık Gri Modern Salon Halısı TH03K - Polyester Makine Dokuma

Normal fiyat 1.050,00₺
İndirimli fiyat 1.050,00₺ Normal fiyat 1.400,00₺
Gri Dokulu Modern Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Açık Gri Krem Modern Salon Halısı 2500AK - Akrilik

Normal fiyat 1.650,00₺
İndirimli fiyat 1.650,00₺ Normal fiyat 2.200,00₺
Bej Dokulu Minimalist Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Bej Vizon Geometrik Modern Salon Halısı Akrilik

Normal fiyat 1.650,00₺
İndirimli fiyat 1.650,00₺ Normal fiyat 2.200,00₺
Bej Dokulu Düz Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Krem Açık Bej Modern Salon Halısı Motifsiz - Akrilik

Normal fiyat 1.650,00₺
İndirimli fiyat 1.650,00₺ Normal fiyat 2.200,00₺
Gri Dokulu Eskitme Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Krem Gri Modern Salon Halısı 2508AK - Akrilik

Normal fiyat 1.650,00₺
İndirimli fiyat 1.650,00₺ Normal fiyat 2.200,00₺
Bej Dokulu Kabartmalı Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Bej Krem Modern Salon Halısı Geometrik çizgiler - Akrilik

Normal fiyat 900,00₺
İndirimli fiyat 900,00₺ Normal fiyat 1.200,00₺
Bej Dokulu Eskitme Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Krem Bej Modern Salon Halısı 2617AK - Akrilik

Normal fiyat 900,00₺
İndirimli fiyat 900,00₺ Normal fiyat 1.200,00₺
Bej Modern Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Bej Krem Modern Geometrik Salon Halısı - Akrilik

Normal fiyat 900,00₺
İndirimli fiyat 900,00₺ Normal fiyat 1.200,00₺
Gri Dokulu Eskitme Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Beyaz Siyah Modern Salon Halısı Çizgisel - Polyester

Normal fiyat 675,00₺
İndirimli fiyat 675,00₺ Normal fiyat 900,00₺
Krem Düz Minimalist Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Açık Gri Koyu Gri Modern Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 675,00₺
İndirimli fiyat 675,00₺ Normal fiyat 900,00₺
Krem Dokulu Düz Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Krem Açık Gri Modern Geometrik Salon Halısı - Polyester

Normal fiyat 675,00₺
İndirimli fiyat 675,00₺ Normal fiyat 900,00₺
Gri Eskitme Modern Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Açık Gri Beyaz Modern Salon Halısı Soyut - Akrilik

Normal fiyat 1.650,00₺
İndirimli fiyat 1.650,00₺ Normal fiyat 2.200,00₺
Gri Mavi Eskitme Modern Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Gri Bej Eskitme Salon Halısı

Normal fiyat 1.650,00₺
İndirimli fiyat 1.650,00₺ Normal fiyat 2.200,00₺
Gri Dokulu Eskitme Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Gri Koyu Gri Eskitme Salon Halısı - Akrilik

Normal fiyat 1.650,00₺
İndirimli fiyat 1.650,00₺ Normal fiyat 2.200,00₺
Bej Düz Minimalist Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Açık Bej Modern Salon Halısı - Akrilik

Normal fiyat 1.650,00₺
İndirimli fiyat 1.650,00₺ Normal fiyat 2.200,00₺
Gri Düz Minimalist Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Açık Gri Gri Modern Salon Halısı Motifsiz - Akrilik

Normal fiyat 1.650,00₺
İndirimli fiyat 1.650,00₺ Normal fiyat 2.200,00₺
Bej Vizon Dokulu Geometrik Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Bej Açık Kahve Modern Geometrik Salon Halısı - Pamuk Makine Dokuma

Normal fiyat 525,00₺
İndirimli fiyat 525,00₺ Normal fiyat 700,00₺
Bej Geometrik Minimalist Desenli Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Açık Bej Açık Kahverengi Modern Geometrik Salon Halısı - Pamuk

Normal fiyat 525,00₺
İndirimli fiyat 525,00₺ Normal fiyat 700,00₺
Krem Dokulu Geometrik Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Beyaz Siyah Modern Geometrik Salon Halısı Soyut çizgisel - Pamuk

Normal fiyat 525,00₺
İndirimli fiyat 525,00₺ Normal fiyat 700,00₺
Antrasit Siyah Dokulu Düz Triko Halı - Pati Dostu - Toz Vermez

Siyah Beyaz Geometrik Modern Salon Halısı Pamuk

Normal fiyat 525,00₺
İndirimli fiyat 525,00₺ Normal fiyat 700,00₺

Zarif Döngü: Yuvarlak Halılarla Mekanınıza Estetik Katın!


Ev dekorasyonunuza eğlenceli bir dokunuş ve şıklık katmak istiyorsanız, yuvarlak halılar mükemmel bir seçenektir. Dairesel hatları ve estetik çekiciliğiyle yuvarlak halılar, odalarınıza zarafet ve sıcaklık katarak mekanınızı benzersiz kılar.

Yuvarlak Halılar İle Dairesel Estetik:


Yuvarlak halılar, odanıza yumuşaklık ve akış getiren dairesel estetikleriyle öne çıkar. Bu halılar, odanızdaki köşeleri yumuşatır ve mobilyalarınızla harmoni oluşturur. Yuvarlak form, odanıza dinamik bir atmosfer kazandırır.

Mekanları Birleştirin:
Yuvarlak halılar, mobilyalarınızı bir araya getirir ve mekanınızda bir odak noktası oluşturmanın etkili bir yolunu sunar. Oturma odasında, yatak odasında veya koridorda kullanılan yuvarlak halılar, odanızı bir bütün olarak birleştirir ve mekanın genel estetiğini güçlendirir.

Çeşitli Desen ve Renk Seçenekleri:
Yuvarlak halılar, geniş desen ve renk paletleri ile geliyor. Modern desenlerden geleneksel motiflere, nötr tonlardan canlı renklere kadar çeşitli seçenekler arasında tarzınıza uygun bir halı bulabilirsiniz. Bu halılar, odanıza özgün bir atmosfer katmanın ideal bir yolunu sunar.

Yumuşaklık ve Konfor: Yuvarlak Halılar


Yuvarlak halılar genellikle yumuşak dokulu malzemelerden üretilir, bu da çıplak ayaklarınız için ekstra konfor sağlar. Sabah uyanırken veya günün yorgunluğunu atarken, bu halılar yumuşak bir zemin sunarak rahatlık ve konforu bir araya getirir.

Yuvarlak halılar, odalarınıza estetik bir dokunuş ve sıcaklık katmanın mükemmel bir yoludur. Dairesel formu, geniş renk ve desen seçenekleri ile yuvarlak halılar, ev dekorasyonunuzu tamamlayan göz alıcı bir unsurdur. Şimdi odalarınıza zarif bir döngü eklemenin zamanı geldi!